Szanowni Państwo, Rodzice, Wychowankowie

Obecnie szkoły i placówki funkcjonują w ograniczonym zakresie. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja br. nastąpiło przedłużenie terminu ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek do 7 czerwca br.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych wychowanków oraz pracowników Ośrodka podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu zajęć z Wychowankami z wykorzystaniem metod i technik na odległość do 7 czerwca br.

W tym miejscu bardzo Państwu i Naszym Wychowankom dziękuję za zaangażowanie i pozytywną reakcję na propozycje aktywności Wychowawców.

Jednocześnie chciałam Państwa zapewnić, że nasi Wychowawcy i Specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji i służą Państwu pomocą w sytuacjach dnia codziennego z naszymi podopiecznymi, a Państwa dziećmi.

Zachęcam Państwa do odwiedzania strony www.men.gov.pl , na której znajdziecie Państwo aktualne informacje oraz wytyczne MEN, GIS i MZ. Poniżej zamieszczamy linki do powyższych informacji:

https://www.gov.pl/web/edukacja/co-ze-szkolami-do-wakacji

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

https://www.gov.pl/web/edukacja/dodatkowe-wytyczne-dla-dyrektorow-i-nauczycieli-opieka-uczniow-klas-1-3-i-organizacja-konsultacji-na-terenie-szkoly

Z życzeniami zdrowia

Siostra Bożena Adamka, Dyrektor Ośrodka