Tradycyjnie po Jasełkach granych przez wychowanków naszego Ośrodka w sali widowiskowo-teatralnej wraz z Gośćmi naszej grupy spotkaliśmy się przy wigilijnym stole. Najpierw siostra Gabriela odczytała fragment Ewangelii opowiadający o narodzeniu Jezusa, a następnie każdy z chłopców zaniósł do naszej szopki jedną figurkę postaci, która powinna się tam znaleźć. Gdy szopka była już gotowa połamaliśmy sie opłatkiem i złożyliśmy sobie serdeczne życzenia. Następnie wszyscy razem zaspiewaliśmy kolędę “Wśród nocnej ciszy”  i usiedliśmy do wigilii.

Wigilijny wieczór w grupie “Rycerzy” spędziliśmy w atmosferze radości i pokoju, przy śpiewie kolęd i dzieleniu sie wspomnieniami z lat ubiegłych. Każdy z chłopców miał kogoś bliskiego, kim mógł sie ucieszyć. Miłym akcentem kończącym spotkanie było wręczenie Rodzicom prezentów przygotowanych przez chłopców.

Choć do Świąt pozostało jeszcze kilka dni, to już dzisiaj życzymy wszystkim naszym Chłopcom i ich Rodzinom radosnych, pełnych pokoju i błogosławiństwa dni Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o sobie przy wigilijnym stole i u stóp Nowonarodzonego Jezusa.